• Bajcsy-Zsilinszky utca 36.

Bajcsy-Zsilinszky utca 36.

KAPUVÁRI SAKK SIKEREK!

2017.03.25.

A nagykátai sakkozó gyerekek közül 23-an a Kapuvári Király Kupa sakkversenyen jártak március 18-án.

Rengeteg egyéni ( 3 arany, 4 ezüst, 2 bronz ) és csapat éremmel jöttek haza.  A győztesek kupát is kaptak!
MIKUS MILÉNA, TÓTH LILI és MIKUS MÁTÉ arany, KENYÓ ZSÓFIA, BORS GERGŐ, AKANTISZ NÓRA és GULYÁS DÉNES ezüst, JANDÓ ANNA és OLAJOS ANNA bronzérmet szerzett.
Gyeraj Gréta és Gulyás Gergely 4., Böszörményi Gergő és Udvari Tamás 5., Ferenczi Attila, Gödöllei Zsombor, Udvari Tamás és Tóth Fanni 6. helye is kiváló eredmény.
Egészen kiemelkedő teljesítményt nyújtott Mikus Máté, Bors Gergő és Tóth Lili a 9 mérkőzésen megszerzett 8 pontjával. Máté még veretlen is maradt, Lili pedig a fiúkat is megelőzve lett csoportja győztese! A Váci MihályKatolikus Általános Iskola tanulói ismét remekeltek!
A XVIII.Kapuvári Király Kupa gyermek sakk csapatversenyében is óriási sikert értünk el! Nem hiszem, hogy volt olyan a verseny eddigi történetében, hogy ugyanaz a csapat foglalta el a dobogó mindhárom fokát. Hihetetlen eredmény ez annak tükrében, hogy NB-s csapatok ifijei is indultak! A verseny szorosságát a pontszámok is mutatják.
Az egyéni eredményekkel együtt így 21 érmet és 4 kupát hoztunk haza Nagykátára!
A TÓTH LILI, BESENYI DÁNIEL, KISS LEVENTE, GULYÁS DÉNES összeállítású csapat aranyérmes és kupagyőztes lett.
A BORS GERGŐ, OLAJOS ANNA, BÖSZÖRMÉNYI GERGŐ, ÉDES ISTVÁN összeállítású csapatunk ezüstérmet szerzett.
A MIKUS MÁTÉ, UDVARI TAMÁS, MIKUS MILÉNA, KENYÓ ZSÓFIA összeállítású csapatunk pedig bronzérmes!