Bajcsy-Zsilinszky utca 36.

SZENZÁCIÓS ÉREMTERMÉS A PEST MEGYEI SAKK IFJÚSÁGI VERSENYSOROZATON!

2018.03.06.

Összesen 58 érmet szereztünk ( 20 arany, 21 ezüst, 17 bronz ) az öt fordulóban.

Az öt forduló összesítése alapján a nagykátai sakkozó gyerekek végeztek az első helyen, mi lettünk a legjobb csapat. A versenysorozaton kiosztott érmek és kupák 70%-át a Váci Mihály-os gyerekek nyerték meg.
Az összesített eredmények alapján 4 arany, 6 ezüst és 3 bronzérmes sakkozónk lett, mind a 13 gyermek kupával jött haza.
A 8 éves lányoknál OLAJOS ANNA nyerte a sorozatot, SZARVAS NÓRA a 2., TÓTH FANNI pedig a 3. lett.
A 8 éves fiúknál FERENCZI ATTILA a 2. helyen végzett.
A 10 éves lányoknál TÓTH LILI 1. helyezett (egy korcsoporttal feljebb indítottuk), KENYÓ ZSÓFIA pedig 2. lett az összetettben,
a 10 éves fiúknál BÖSZÖRMÉNYI GERGŐ 2. helyezett, míg GULYÁS DÉNES 3. helyezett lett.
A 12 éves lányoknál MIKUS MILÉNA 1., JANDÓ ANNA 2., míg TURBUCZ TÍMEA 3. helyen végzett,
a 12 éves fiúknál BESENYI DÁNIEL 2. lett.
A 14 éves fiúknál pedig MIKUS MÁTÉ 1. helyezést ért el.
Március közepén lesz három éve, hogy elindítottuk a sakkszakkört az iskolában, nem gondoltuk volna akkor, hogy ilyen sikersorozat veszi kezdetét.
Reményeim szerint gyönyörű eredményeket fognak elérni az országos diákolimpiai döntőkön is majd...