• Bajcsy-Zsilinszky utca 36.

Bajcsy-Zsilinszky utca 36.

SZENZÁCIÓSAK VOLTAK ISMÉT A SAKKOZÓ GYEREKEK!

2017.11.20.

A nagykátai sakkozó gyerekek közül 23-an indultak november 18-án a Pest megyei sakk ifjúsági versenysorozat harmadik állomásán, és tizenketten éremmel jöttek haza (4 arany, 4 ezüst és 4 bronz).

A versenyen kiosztott 20 éremből 12-t mi szereztünk, az összes többi csapat csak nyolcat!
Aranyérmes: OLAJOS ANNA, TÓTH LILI, TURBUCZ TÍMEA és MIKUS MÁTÉ,
ezüstérmes TÓTH FANNI, MIKUS MILÉNA, BESENYI DÁNIEL és GULYÁS DÉNES,
bronzérmes KENYÓ ZSÓFIA, JANDÓ ANNA, UDVARI MÁTYÁS és UDVARI TAMÁS.
Gyönyörű eredmény Szarvas Nóra, Böszörményi Gergő és Akantisz Nóra 4., Hernádi Álmos és Kiss Levente 5., valamint Ferenczi Attila 6. helye.
Olajos Anna veretlenül lett aranyérmes, Tóth Lili két évvel idősebb korcsoportban lett első helyezett. Akantisz Nóri, Hernádi Álmos és Böszörményi Gergő is csak hajszállal maradt le a dobogóról.
Kitűnő játékáért dicséretet érdemel Turbucz Timi, Udvari Tomi, Besenyi Dani, Gulyás Dénes, Tóth Fanni, Udvari Matyi és Kenyó Zsófia, de az egész csapat nagyon kitett magáért. Ügyesek voltatok!